GELECEĞE ODAKLIYIZ

Elbe A.Ş. olarak şirketimizi temelde dört farklı alanda konumluyoruz. Birincil alanımız ve hedefimiz; dijital devrimin yarattığı yeni ticari ortamda, şirketlerin dijital dönüşüme yönelik farkındalığını oluşturmak, dijitale dayalı yeni iş modelleri hazırlamalarına yardımcı olmak ve bu süreçler için gelişen Bulut tabanlı Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, Büyük Veri gibi teknolojilere dayalı yenilikleri şirketlerin kullanımına sunmaktır. Dijital Dönüşümün en önemli aşamalarından birisi olan şirket çalışma kültürünün yeni teknolojik iş modelleri ile birlikte harmanlanması, yeni iş süreçlerinin geliştirilmesi, şirket çalışanlarının yeni süreçler için eğitiminin sağlanması ve böylece şirketin geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemesi temel ilkemizdir.

İkinci alanımız, Stratejik Dijital Marka Yönetimi. Dijital mecra karşılıklı iletişime dayanan, etkileşimli yeni bir alan. Firmalarımızın, fiziki mağazalar veya mecralara yönelik mesaj ve içeriklerini dijitale taşırken yaşanan etkileşime dayalı olmama sorunlarını en aza indirgemek, dijital mecrada müşterileri ile kuracakları karşılıklı iletişimin temellerini belirlemek temel yaklaşımımız.

Temsilciliğini yürütmekte olduğumuz, Follow Fashion Moda da Rekabet ve Trend Analiz bilgi platformu ile, özellikle  tekstil sektöründe dijital dönüşüm için hızla hareket etmekte ve gerek yurtiçi, gerek ihracat pazarları için bilgi tabanlı analize olanak sağlamaktadır. 

Kurumsal kaynak planlama, üretim kaynak planlama, depo ve nakliye yönetim sistemleri ile şirketlerimizin operasyonel verimliliklerini artırma yolunda, sahip olduğumuz işbirlikleri ile projelerimizi yürütüyoruz. 

DİJİTAL TEKNOLOJİLERLE YAŞIYORUZ

Dünyanın farklı yerlerinden birçok farklı teknoloji startup firması yeni teknolojilerle ortaya çıkıyorlar. Bu teknolojiler ile birlikte yeni iş yöntemleri de gelişiyor. Buradaki yeniliklerin takip edilmesini, yeni iş modellerine nasıl uygulanabilecekleri konusunda çalışmalarda bulunulmasını, böylece müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde dijital dönüşümde ilerlemelerinin sağlanmasını amaçlıyoruz.

YENİ İŞ MODELLERİ

ELBE olarak, yazılım ve teknoloji temelli teknik bir danışmanlık hizmeti yerine, bu teknolojiler ile birlikte geliştirilecek yeni iş modellerini yaratmak ve bunların uygulanmasını sağlamak temelinde çalışıyoruz. Amacımız; müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilen, yeni hizmet ve ürünleri teknoloji tabanlı üretebilen, daha verimli şirketler oluşturmak. Bunun için sizlerle birlikte çalışıyor, sektörünüzü öğreniyor ve her noktada yeni iş modelleri için birlikte fikirler üretiyoruz.

GLOBAL BAKIŞ, ÜST SEVİYE SONUÇLAR

DİJİTAL DÖNÜŞÜM İÇİN, DİJİTAL BİLGİ KAYNAĞINIZ