Bitrix24 Online CRM, Görev Takip, Proje Yönetimi ve İletişim Platformu

Bitrix24; kurum çalışanlarının farklı temel alanlarda ortak çalışmalarını sağlayabilen online bir platformdur. Bu temel alanlar; ortak iletişim, görev takibi, proje yönetimi, CRM, iş bağlantıları yönetimi ve web sitesi oluşturma olarak özetlenebilir. ELBE Dijital Dönüşüm, Bitrix24’ün Resmi İş Ortağıdır. 

Gelişen dijital teknolojiler, sosyal medya uygulamaları ve internet altyapısı sayesinde iletişim, bilgi toplama ve yönetme konusunda artık yepyeni yollara sahibiz. Bitrix24 tüm bu alanlarda, şirketlere tek bir platform üzerinden yeni bir yapı kurmalarının yolunu açıyor. Böylece sadece tek bir sistem üzerinde

  • Şirket içi iletişiminizi yenileyecek, sadece size ve şirketinize özel bir sosyal medya uygulaması kullanabileceksiniz
  • CRM uygulamaları ile müşterilerinizi ve satış süreçlerinizi takip altında tutacaksınız. Müşterileriniz ile tüm iletişiminiz tek bir noktada olacak ve müşteri temsilcileriniz görevlerinden ayrılsalar bile her
  • Görev takip altyapısı ile, otomatik görevlendirmelerde bulunabilecek ve çalışan performansını ölçebileceksiniz
  • Proje yönetimi altyapısı ile her projeniz, projeyi oluşturan tüm görevler ve görevlerin sorumluları tek bir ekranda kontrol altında.
  • Dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlama süreçlerinizi yönetebilir, etki ve maliyet analizleri yapabilirsiniz.
  • Web sitesi sihirbazı ile kendi web sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Bitrix24 birçok farklı araç kullanmanızı gerektiren süreçleri tek bir noktada toplayarak hızlı, kolay aynı zamanda güçlü bir altyapı sunar.

Bitrix24 bulut yada on-premise olarak satın alınabilir. Bulut versiyonu herkesin kullanıma açık ve sabit bir yapıya sahipken, On-premise versiyonu açık kaynak koduna sahip olduğu için çok geniş geliştirme imkanlarına sahiptir.

  • 2019’un En İyi CRM Yazılımı (TechRadar)
  • Android Kullanıcıları arasında dünyanın en çok kullanılan 2. mobile CRM Uygulaması (Google Play)
  • En iyi 7 Üretkenlik Uygulaması (Forbes)

Daha detaylı bilgi için aşağıda bulunan özellikler üzerinden okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET
proje yönetimi kanban

GÖREVLER VE PROJE YÖNETİMİ

Bitrix24; kişi yada grup bazında etkinlik ve verimliliğinizi artırabilmek için güçlü araçlara sahiptir. Gant yada Kanban tablolarında yöneticiler süreci takip ederken sorumlularda kendilerine düşen görevleri takip ederler.

Daha Fazlası
Online CRM

CRM İLE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Bitrix 24 Online CRM ile tüm müşteri ilişkileriniz tek bir noktada toparlanır. Satış tünellerinizi, fırsatlarınızı tek bir noktada izleyebilir, fiyat teklifleri yada faturalarınızı Bitrix24’ün size sağladığı taslak üzerinden oluşturabilirsiniz.

DAHA FAZLASI
depo yönetim sistemi yazılımı seçimi

KURUM İÇİ İLETİŞİM

Günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak, Bitrix24 sosyal medya intraneti ile çalışanların kişisel veya grup olarak sistem üzerinde iletişim kurabilir, birbirleri ile dosyalar paylaşabilir aynı dosya üzerinde çalışabilirler

DAHA FAZLASI

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET