Bitrix24 ile Kurum İçi İletişim de Yeni Bir Dönem

Bitrix24 sunduğu intranet kurum içi iletişim altyapısı ile, birçok farklı iletişim imkanını size sunar. Günümüzün dijital ve hızlı kararlar verilen dünyasında, müşterilerin talep ve isteklerine aynı hızda cevap vermek için kurum içinde de aynı süratte iletişime ihtiyaç var. Bu nedenle Bitrix24 kurum içi iletişim modülleri, kurum içi sosyal medya, görüntülü arama, mesajlaşma, departman yada proje temelli gruplar ve ücretsiz cep telefonu uygulaması ile istediğiniz tüm iletişim imkanları elinizin altında olacak.

Bitrix24, kendisini tercih eden milyonlarca müşterisi için bir ortak çalışma platformudur. Bu amacı gerçekleştirebilmek için de güçlü ve etkin bir kurum içi iletişim altyapısını destekler. Bu konuda devamlı olarak yeni teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunar. Özellikle on-premise olarak lisanslanan Bitrix24 ürünleri açık kaynak koduna sahip oldukları için kurum içi iletişim altyapısında da geniş özelleştirme seçenekleri sunar.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET
kurum içi iletişim

Sosyal Intranet

Sosyal medya üzerinde iletişim kurmanın hızına, kolaylığına ve esnekliğine alıştığımız yeni dönemde, Bitrix24’ün size sunduğu sosyal intranet ile kurum içi iletişim de yeni bir sayfa açabilir, sosyal iletişimin gücünü şirketinizin günlük operasyonlarına ekleyebilirsiniz. Proje gruplarının, departmanların yada bireylerin bir araya geldiği sosyal medya ortamında, görev takibi, proje yönetimi, CRM modülü ile müşteri ve tekliflerin takibi, doküman paylaşımı ve doküman üzerinde birlikte çalışma gibi birçok işlemi Bitrix24 Kurum İçi İletişim modülü ile gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz sunulan akıllı telefon ve bilgisayar uygulamaları ile şirket içi duyurularınızı otomatik olarak yapabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Görüşmeler, Video Konferans

Bitrix24 Kurum içi iletişim modülünde, çalışanların birbirleri ile birebir veya grup olarak iletişimleri, anlık mesajlaşma, sesli görüşme veya video konferans olarak gerçekleştirilebilir. Tüm mesajlaşmalar ve yazışmalar kaydedilir ve kayıt altında tutulan bu yazışmalar arama ile hızlıca bulunabilir özelliktedir. Böylece farklı yazışma programlarında saklı kalan ve çalışanların işten ayrılması durumunda kaybedilen bilgi yerine sistem içerisinde kalan bilgiye ulaşmış olursunuz.
kurum içi iletişim video konferans
bitrix24 mobil uygulama

Mobil Uygulama

Bitrix24, kurum içi iletişim de ihtiyacınız olan tüm desteği verebilmek adına mobil uygulamalarını ücretsiz olarak size sunar. Mobil uygulama üzerinde tüm sosyal içeriğe ulaşarak görev ve projelerinizi yönetebildiğiniz gibi, ses ve video görüşmelerini yapabilir aynı zamanda yazışmalarınızı bu sistem üzerinde götürebilirsiniz. CRM modülünü kullanarak kontak kişilere ulaşabilir, toplantılarınızı yönetebilir, dokümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET