Bitrix24 Online CRM, Müşteri İlişkileri Yönetimi Platformu

Bitrix24 Online CRM, Müşteri ilişkileri yönetimi, yeni ve eski tüm müşterilerinizle iletişiminizi organize edebildiğiniz, takip edebildiğiniz, farklı teklif ve ürünleri yeniden sunabildiğiniz Online CRM platformudur.

Bitrix24’ün Online CRM altyapısı şirketinizin tüm potansiyel ve aktif müşterileri ile olan iletişimini tek bir noktada yönetmenizi ve saklamanızı sağlar. Böylece telefon görüşmelerinden, epostalara, toplantılardan mesajlaşmaya kadar her alanda tüm iletişiminiz kayıt altında tutulur. Böylece müşterinizle bir sonraki iletişimi planlarken, çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda dahi tüm bilgiler kayıt altında kalmaya devam eder. Bitrix24 Online CRM, görev yönetimi modülü ile ortak çalışır ve takip süreçlerinizi kolaylaştırır.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET
Bitrix24 online crm

Müşteriniz ile Etkileşiminizi Yönetin

Bitrix24 Online CRM, rapor oluşturma, kontak kişilerin içe ve dışa aktarılmaları, satış analizleri, hedef kitlenin segmente edilmesi gibi ihtiyaç duyulan birçok araçla donatılmıştır. Bu temel araçların yanında, yeni gelen satış fırsatlarının satışçılar arasında otomatik olarak dağıtılması, pazarlama kampanyalarının analiz edilmesi gibi detaylı süreçler de Bitrix24 Online CRM modülü tarafından işlenebilir.

Raporlar ve Satış Tünelleri (Hunileri)

Bitrix24 Online CRM modülünde bulunan satış tüneline hızlı bir bakış, yapılan satış işlemleri yada müşterilerin satış sürecinde nerede bulunduğunu net bir şekilde görmenizi sağlar. Satış tünelinde, farklı seviyelerde ki müşterileri ayrı ayrı görebilir, kolayca bu müşterileri farklı seviyelere aktarabilirsiniz. Satış hedeflerinize ne kadar yakın olduğunuzu sistem üzerinde rahatlıkla takip edebilir, gerekli planlamalarınızı yapabilirsiniz. Bitrix24 Online CRM modülü, farklı ürün ve hizmetleriniz için sayısız satış tüneli kurmanıza olanak sağlar.
bitrix24 online crm satış hunisi
proje yönetimi kanban

Teklif ve Fatura Taslakları

Bitrix24 Online CRM, sahip olduğu teklif, fatura ve diğer evrak taslakları ile süreçlerinizi kısaltır. İsterseniz kendi yaratacağınız belge tasarımlarınızla, müşterilerinize hızla tekliflerini iletebilir yada fatura taslaklarını kullanarak proforma yada fatura evraklarını gönderebilirsiniz. Birçok bilgi otomatik olarak Bitrix24 Online CRM tarafından doldurulur, size sadece çıktısını almak yada PDF olarak eposta ile göndermek kalır.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET