Bitrix24 PROJE YÖNETİMİ YAZILIMI

Her büyüyen kurumda olduğu gibi çalışanların görevlerinin takibi önemli bir zorluk teşkil eder. Bitrix24, şirketlerin işleyişinde takip ve organizasyon gibi süreçleri kolaylaştıran, verimliliği arttıran geniş ve detaylı araçlara sahiptir. Bu araçlar sayesinde, çalışanların görev yüklerinin analizi, otomatik görev dağıtımı, atanmış görevin delege edilmesi veya görev sorumlularının performansının izlenmesi gibi işleri yapabilirsiniz.

Bir proje yönetimi yazılımı ile yapmak istediğiniz herşey Bitrix24’de. Projeleri farklı alt görevlere bölerek farklı gruplara yada kişilere atayabilir, zaman planlarını ve süreçleri kontrol altında tutabilirsiniz. Gant yada Kanban tabloları ile sistemi görünür kılabilirsiniz.

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET
bitrix24 görev yönetimi

Bitrix24 ile Proje Yönetimi

Güçlü bir proje yönetimi yazılımı ile yapabileceğiniz tüm uygulamalara Bitrix24 ile sahip olacaksınız. Tüm projeyi, görevlere ve alt görevlere bölerek planlayabilir. Her görev için sorumlu kişi veya grupları belirleyebilirsiniz. Proje sorumlularının, tek bir iletişim noktasında ve aynı dokümanlar üzerinde birlikte çalışmalarını sağlayabileceksiniz. Böylece ekibinizin verimliliğini maksimize ederken, projeyi devamlı olarak takip ve kontrol altında tutabileceksiniz.

Gantt Tablosu

Gantt tabloları proje yönetiminde kullanılan bir standarttır. Bu konuda uzmanlaşmış bir proje yönetimi yazılımı ile Gantt çizelgeleri oluşturulup takip edilir. Fakat Bitrix24 farklıdır. Bitrix24 ile sadece Gantt tabloları oluşturmakla kalmaz, görev ve alt görevlerin sorumlularını belirlersiniz. Tüm bu sorumlular kendilerine ait olan görevleri sistem üzerinde görebilirler. Bitrix24’ün üstün iletişim altyapısı ile, projenin sorumluları sosyal bir iletişim çerçevesinde yer alabilir, proje ile ilgili dokümanları birbiri ile paylaşabilir, planlama yapabilirler. 
Bitrix24 gantt tablosu
proje yönetimi kanban

Kanban Tabloları

Kanban tabloları; görev, proje (çalışma grupları) ve görev planlama ekranlarında yer alır. Çevik ve hızlı bir proje yönetimi uygulaması olarak Kanban, tamamen uyarlanabilir bir yapıya sahiptir ve her kullanıcı için özelleştirilebilir.

Kanban tabloları, kartlar ve listeler tüm Bitrix24 planlarına sınırsız olarak dahildir. Bitrix24 bir proje yönetimi yazılımı

Bitrix24 ile Tanışmak İçin Hemen İletişime Geçin

GÖRÜŞME TALEP ET