DEPO YÖNETİM SİSTEMİ (WMS) DANIŞMANLIĞI VE SİSTEM KURULUMU

WMS, Depo Yönetim Sistemi, ürün çeşitliliği nedeniyle büyük ve karmaşık depolara sahip olan ve/veya pazara yakın olma amacıyla birden fazla coğrafi lokasyonda depo işleten kurumların verimliliklerini sağlayabilmek amacıyla kullanmaları gereken yazılım sistemidir.

Satış hazır ürünler veya satın alınmış ham maddeler ile birlikte binlerce farklı SKU’nun olduğu bir depo düşünün. Gelişen e-ticaret ortamında, hızlanan uluslararası ticaret ve ihracat piyasasında, depo yönetim sistemi ile müşterinize nasıl daha hızlı hizmet verebileceğinize, verimliliğinizi nasıl artırabileceğinize dair bir iki noktayı paylaşalım.

  • Depo çalışanı başına düşen sipariş sayısının artırılması, sipariş başına düşen maliyetlerin düşürülmesini sağlayacaktır.
  • Süreç içerisinde, sistemin daha çok satılan ürünleri öğrenmesi ile depo da ürünlerin yerleşimi daha kolay yapılacaktır
  • Kayıp ve hasar oranlarınız minimum seviyelere inecektir.
  • Hatalı ürün gönderimini sıfırlar
  • Depo alanı ve stok miktarınız optimize olacaktır
  • Stok çevrim hızınız artacak stok maliyetiniz düşecektir.

Depo yönetim sistemi (WMS); birçok firmanın temel problemleri arasında yer alan kötü stok yönetimi nedeniyle artan stok maliyetleri veya kötü müşteri hizmetleri nedeniyle düşen müşteri memnuniyeti oranlarına doğrudan olumlu etki de bulunur.

Depo Yönetim Sistemi, Lojistik Yönetim Sistemi ile birlikte kullanıldığında, yaratacağı bütünleşik etki şirketinizin satış operasyon verimliliğini üst düzeye çıkarır. Doğru depo yönetim sistemi seçimi, uygulama ve Bu yenilikçi teknolojileri kullanarak, iş modelinizi de yenilemek ister misiniz? ELBE Dijital Dönüşüm Danışmalığı ile yeni fikirlere ve pratik yeniliklere yelken açacaksınız.

GELECEĞE HAZIRLANMANIZ İÇİN BİZ YANINIZDAYIZ

GÖRÜŞME TALEP ET
depo yönetim sistemi

TOPLA, PAKETLE, GÖNDER

Depo çalışanlarının, ürünü aramasına gerek kalmadan yönlendirilmesi, barkod okuyucu sistemlerle %100 doğrulukta ürünü toplamasının sağlanması, paketleme ve gönderimin otomasyonu ile kusursuz süreç yönetimi sağlıyoruz.

Daha Fazlası
Depo yönetim sistemi wms

PLANLA, SEVK ET, TAKİP ET

Depolarınızda bulunan hammadde yada ara mamüllerin üretim hatlarına zamanında sevkini sağlamak, ara stoklamayı azaltmak, geri dönmesi gereken malzemeyi takip etmek için depo yönetim sistemi (WMS) kullanın

DAHA FAZLASI
dijital dönüşüm

İŞ MODELLEME VE TEKNOLOJİ SEÇİM

Gelecekte müşterinize daha iyi hizmet edebilmek için ihtiyaç duyduğunuz iş modelini birlikte geliştiriyoruz. Uygun yazılımı ve teknolojiyi seçiyor uygulama süreçlerinde sizinle birlikte hareket ediyoruz.

DAHA FAZLASI

GELECEĞE HAZIRLANMANIZ İÇİN BİZ YANINIZDAYIZ

GÖRÜŞME TALEP ET