WMS DEPO YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI SEÇİMİ

Yurtiçi ve yurtdışında seçilebilecek farklı WMS depo yönetim sistemi yazılımı mevcut. SAP, Mantis, Oracle gibi yurtdışı kaynaklı firmalar ile yurtiçinde de çözümler bulunuyor. Bu sistemler içinde size uyacak çözümün bulunması ve uygulanması elbette temel argümanlarımızdan. Seçim süreci ve sonrası için ise birçok farklı faktör bulunmakta. Maliyet, verimlilik, kurulum ve geliştirme süreci, uzun dönemli destek gibi birçok temel noktanın tartışılması ve bunlar üzerinde karar verilmesi gerekmekte. WMS Depo yönetim yazılımı ile ilgili beklentiler, firmanın genel çalışma kültür ve şartlarına etkisi gibi birçok konu tartışıldıktan sonra bir karara varılması temel noktadır.

ŞİRKETİNİZ İÇİN DOĞRU DEPO YÖNETİM SİSTEMİ KARARINI BİRLİKTE VERELİM.

BİLGİ TALEP EDİN
nakliye maliyeti

Depo Yönetim Sistemi Yazılımı Maliyeti

Doğru teknolojinin seçimi maliyet bağımsız olması gereken bir konu olsa da, birçok firma için en temel argümanlardan birisini teşkil eder. Çünkü maliyetin bütçelendirilmesi gerektiği gibi, sistemin kurulumu sonrası beklenen verimlilik gelişmelerinin de aynı şekilde bütçeye yansıtılması gerekmektedir. Toplam maliyet hesaplanmasında bir diğer önemli etken eğitimdir. Yazılım geliştirme, kurulum, donanım maliyetleri yanında en büyük giderlerden birisini eğitim oluşturmaktadır ki birçok noktada göz ardı edilen bu maliyet projelerin çöküşüne sebep olabilmektedir. Maliyeti uzun dönemli hesaplamak ve elde edilecek tasarruf ve verimlilik artışlarının oluşturacağı kazançla birlikte düşünmek en doğru yaklaşım olacaktır.

Yeni Çalışma Modelleri Geliştirme

Dijital dönüşümün temel amacı yeni iş modelleri geliştirmek bu sayede müşterilerinize hizmet etmenin yeni modellerini bulmak veya operasyonel verimliliğinizi mükemmelleştirmektir. Bunu gerçekleştirebilmek için yazılım kararının verilmesinden çok önce yeni iş modelleri, yeni çalışma süreçleri konusunda kararlar verilmesi şirketinizin bir sonraki adıma daha güçlü hazırlanmasını sağlayacaktır.
Stratejik marka yönetimi

Esnek Geliştirme Platformu

Seçilecek yazılımın, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak esnetilebilir ve programlanabilir olması temel bir özelliktir. Bulunulan sektör, farklı ihtiyaçlar gibi nedenlerle depo yönetim sistemi yazılımı da bu ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir olmalıdır. Bazı yazılım firmaları belirli sektörler temelinde uzmanlaşabilirler, yada bazı yazılım firmaları çok esnek yapılara sahip oldukları için birçok farklı sektör için uyarlanabilir yapılar sunabilirler. 

ŞİRKETİNİZ İÇİN DOĞRU DEPO YÖNETİM SİSTEMİ KARARINI BİRLİKTE VERELİM.

BİLGİ TALEP EDİN