Dijital iş modelleri

DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

Dijital teknolojiler dünyada ki toplam büyümenin %30’unu oluşturuyor. Üstelik gerçek anlamda bir dijital dönüşüm şirketlerde henüz sağlanmadan. Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetlerimizle sizi de bu büyümeye ortak edelim.

Çalışanların; müşterileri veya meslektaşları ile olan iletişim teknikleri, sadece bir jenerasyon öncesinde yaşayan bir çalışan için hayal bile edilemeyecek boyutlara ulaşmış durumda. Ticaret artık birbirine çok daha bağlı, kararlar daha fazla veriye dayanılarak veriliyor ve otomasyon teknolojileri makine zekası kullanarak her geçen gün daha da gelişiyor.

Değişen bu ortama uyum sağlamak için yapılacak dönüşüm çalışmaları, firmaların gelecekte var olabilmesi adına tek ve en önemli kaynakları olacaktır. Çünkü bu dönüşüm sırasında şirket çalışanları, müşteri deneyimi, operasyonel yetkinlikler de dijitalleşerek dönüşecekler. Dijital dönüşüm danışmanlığı, şirketlerin farklı alanlarında yapılabilecek dönüşüm çalışmaları için yolu aydınlatma görevini üstlenir.

Bu yenilikçi teknolojileri kullanarak, iş modelinizi de yenilemek ister misiniz? ELBE Dijital Dönüşüm Danışmalığı ile yeni fikirlere ve pratik yeniliklere yelken açacaksınız.

Dijital Dönüşümü Birlikte Başaralım, Geleceğe Birlikte Adım Atalım

GÖRÜŞME TALEP ET
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

DİJİTAL İŞ MODELLEME

Dijital Dönüşüm, teknolojinin farklı uygulamalarını kullanarak, müşterilerinize daha iyi, daha verimli daha hızlı hizmet edecek yeni iş modellerinin geliştirilmesi anlamına gelir. ELBE olarak amacımız, daha kârlı, daha verimli olmanızı sağlayacak iş modelleri geliştirmenize yardımcı olmaktır

Daha Fazlası
Dijital donusum faydaları

DİJİTAL ORGANİZASYON

Dijital dönüşüm insanla başlar. Dijital bir organizasyon, yenilenen süreçleri ile birlikte çalışma şeklini ve vizyonunu da değiştirmiş bir organizasyondur. Süreçlerinizin dijital dönüşüme uygun hale getirilmesi, çalışanlarınızın eğitimi ELBE Dijital Dönüşüm Danışmanlığı hizmetleri ile daha kolay, daha verimli, daha etkin.

DAHA FAZLASI
Dijital Dönüşüm danışmanlığı toplantı

TEKNOLOJİ STRATEJİSİ

Teknolojik yatırımlar, mali etkileri yanında kültürel etkileri de olan uzun süreli yatırımlardır. Bu yatırımlardan en etkin sonuçların alınması için, birbiriyle verimli çalışabilen temel sistemlerin, stratejik bir gelecek öngörüsüyle bir araya getirilmesi gerekir. ELBE Danışmanlık bu süreçte temel yardımcınızdır.

DAHA FAZLASI

Dijital Dönüşümü Birlikte Başaralım, Geleceğe Birlikte Adım Atalım

GÖRÜŞME TALEP ET