Dijital Dönüşüm Teknolojileri

DİJİTAL İŞ MODELLERİ VE İŞ MODELLEME

Gelişen dijital teknolojiler ile yeni dijital iş modelleri yükseliyor. Firmalar müşterilerine hizmet etmenin yeni yollarını keşfediyor. Dijital dönüşüm sadece teknoloji veya yazılım seçiminden çok öte bir anlam ifade etmekte. Amaç teknolojiyi kullanarak yeni dijital iş modelleri geliştirmek. Müşterilerinize hizmet etmenin yeni yollarını bulmak, maliyetlerinizi düşürmek için üretim modelini güncelleştirmek bunlardan bazılarıdır.

Dijital iş modelleme, rekabette öne geçebilmek ve ihtiyaç duyulan verimlilik artışını sağlayabilmek için, günümüzde ve gelecek dönemde sahip olunması gereken temel yetenektir. Bu temel yeteneği geliştirebilmek şirketinizin devamlı olarak, dijital iş modelleri üreten ve deneyen bir kültüre ulaşması gerekir. İlk adımları birlikte atabilir, şirket kültürünüzü bu yeni döneme birlikte hazırlayabiliriz.

DİJİTAL İŞ MODELLERİNİ BİRLİKTE GELİŞTİRELİM, GELECEĞE BİRLİKTE ADIM ATALIM.

BİLGİ TALEP EDİN
Stratejik marka yönetimi

Dijital İş Modelleri ve Müşteri Memnuniyeti

Yeni bir dijital iş modeli yaratırken her zaman müşteriyi önceliklendiririz. Amacımız müşterinize daha iyi, daha hızlı bir şekilde hizmet ederken bu hizmetin maliyetinin de düşmesini sağlamaktır. Böylece rekabet gücünüzü ve etkinliğinizi artırabiliriz. Müşteri memnuniyeti, her dönüşüm çabasında olduğu gibi, dijital dönüşüm süreçlerinin de temel argümanıdır. Müşterisini en iyi tanıyan, siz firma liderleri ile birlikte onlara daha iyi hizmet edebilmenin iş modelini birlikte geliştiriyoruz.

Operasyonel Verimlilik İçin Dijital İş Modelleri

Şirket operasyonlarınızın, lojistik, depo, üretim yada satın alma süreçlerinin dijital dönüşümü ile operasyonel verimliliğinizin artırılmasını amaçlıyoruz. Dijital dönüşüm birçok farklı operasyonel sürece uygulanabilir. Bu süreçler Kaynak planlama uygulamaları (ERP), üretim planlama uygulamaları (PP),  Depo Yönetim (WMS), lojistik yönetim (TMS) gibi farklı uygulamalar ile temellendirilebilir. Nesnelerin interneti, yapay zeka gibi uygulamalar ile bu süreçler çok daha etkin ve güçlü konumlara taşınabilir.
Dijital iş modelleri

Esnek Geliştirme Platformu

Dijital iş modellerinin sisteme entegrasyonu esnek geliştirme platformları ile mümkün olur. Bulunulan sektör, ihtiyaç duyulan dijital iş modelini farklılaştırdığı gibi, farklı dijital iş modelleri için farklı platformlar doğru çözümü üretebilir. Bazı yazılım firmaları belirli sektörler temelinde uzmanlaşabilirler yada bazı yazılım firmaları çok esnek yapılara sahip oldukları için birçok farklı sektör için uyarlanabilir yapılar sunabilirler. Bu nedenle geliştirme platformunu sizin ihtiyaçlarınıza ve oluşturulan yeniş iş modeline uygun olarak birlikte seçiyoruz.

DİJİTAL İŞ MODELLERİNİ BİRLİKTE GELİŞTİRELİM, GELECEĞE BİRLİKTE ADIM ATALIM.

BİLGİ TALEP EDİN