yapay zeka

DİJİTAL KÜLTÜR VE DİJİTAL ORGANİZASYON

Şirketlerde dönüşüm, bu dönüşüme inanan ve destekleyen bir kurum kültürü ile mümkün olabilir. Şirketin lider kadrosu kadar orta ve alt kademelerinin de dijital dönüşümün bir parçası olabilmesi için dijital kültür gelişimine ihtiyacı vardır. Gelişen dijital teknolojiler ile yeni dijital iş modelleri yükseliyor ve firmalar müşterilerine hizmet etmenin yeni yollarını keşfediyor. Dijital dönüşüm sadece teknoloji veya yazılım seçiminden çok öte bir anlam ifade etmekte. Amaç teknolojiyi kullanarak yeni dijital iş modelleri geliştirmek, müşterilerinize hizmet etmenin yeni yollarını bulmak, maliyetlerinizi düşürmek için üretim modelini güncelleştirmek olmalı. 

Dijital iş modelleme, rekabette öne geçebilmek ve ihtiyaç duyulan verimlilik artışını sağlayabilmek için, günümüzde ve gelecek dönemde sahip olunması gereken temel yetenektir. Bu temel yeteneği geliştirebilmek şirketinizin devamlı olarak, dijital iş modelleri üreten ve deneyen bir kültüre ulaşması gerekir. Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetlerimizle ilk adımları birlikte atabilir, şirket kültürünüzü bu yeni döneme birlikte hazırlayabiliriz.

GELECEĞE TAŞIYACAK DİJİTAL İŞ MODELLERİ

BİLGİ TALEP EDİN
Dijital donusum faydaları

Dijital Kültürü Sahipleniyoruz

20 yıl öncesine göre bugün çok farklı şekillerde iletişim kuruyor, farklı şekillerde sosyalleşiyoruz. Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetlerimizin temellerinden birisi de bu yeni iletişim şekillerine şirketlerin uyum sağlamasına yardımcı olmak. Görev takipleri, ekip görevlerinin paylaşımı gibi birçok farklı konuda dijital kültürü sahiplenmiş bir takım yaratarak, kendi içinde dijital dönüşümü sahiplenecek bir dijital kültüre ulaşmak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

Eğitimsiz Olmaz

Yazılım projelerinde sık karşılaşılan hatalardan birisi, tüm yatırım maliyetinin yazılım temelinde oluşturulması yada eğitime ayrılan bütçenin minimum da tutulmasıdır. Yetersiz eğitim nedeniyle, çalışanların alıştıkları eski yöntemlerle çalışmaya devam etmeleri durumunda projenin terk edilmesi yada en iyi ihtimalle aylara yayılan bir geçiş süreci yaşanması mümkündür. Üstelik beklenen faydanın alınamaması da cabası. ELBE olarak projelerimizde, müşterilerimizin eğitim süreçlerini en doğru şekilde tamamlaması ve dijital kültür oluşumuna katkıda bulunulması temel amacımız.

Eğitim

Dijital Girişimcilik ile Birlikte Dijital Kültür

Dijital dünya son derece hızlı gelişirken, her bir gelişmeyi tek bir notadan takip etmek verimsiz hale gelmekte. Bu nedenle şirketlerde dijital girişimciliği destekleyecek farklı ekip yapılarını destekleyecek modeller kuruyoruz. Şirket için de teknoloji liderleri, yeni iş modelleri ve çalışma şekillerini ekip arkadaşları ile birlikte gerçekleştirebiliyorlar.

DİJİTAL İŞ MODELLERİNİ BİRLİKTE GELİŞTİRELİM, GELECEĞE BİRLİKTE ADIM ATALIM.

BİLGİ TALEP EDİN